Co je nového?Změna zákona o silniční přepravě

V létě vstoupil v platnost nový zákon o silniční přepravě, který upravuje taxislužbu a jízdy přes aplikaci bez taxametru. Vše jsme upravili v souladu s novým zákonem.

Autorizace klientů

Autorizace klienta prostředníctvím autorizační SMS. Funkci můžete zapnout/vypnout pro jednotlivá rozhraní samostatně.


Nové cloudové prostředí

Dokončili jsme přesun aplikačních serverů na nové cloudové řešení.

Mapa v klientské aplikaci

Vyměnili jsme modul mapy při zadávání zakázky v klienstký aplikacích pro Android i iOS za nový. Zároveň jsme změnili poskytovate mapových podkladů v novém modulu z Google na Here.


PřipravujemeEET

Poslední vlna EET, která se týká i vás je zatím ohlášena na 1.1.2021.

Prosíme všechny, kteří po 1.1.2021 budou chtít kasírovat hotovost legálně, aby nás kontaktovali v průběhu října a listopadu, musíte si nechat vygenerovat certifikáty na FÚ a musíme společně nastavit řadu věcí.

Neradi bychom to nechávali na poslední chvíli ....vánoce.. silvestr apod.

EET můžete mít nastaveno a otestováno dopředu, pak ho můžete v Nastavení jednoduše deaktivovat a zapnout až v momentě, kdy to bude nezbytné.Platební brána

Aktuálně pracujeme na implementaci platby kartou přímo do klientské aplikace, tak aby klient mohl pohodlně zaplatit přes apku a řidič nemusel mít terminál ve voze.

Máte-li zájem i o tuto funkci, dejte nám vědět co nejdříve, je řada přípravných kroků, které před vlastní aktivací platební brány budete muset připravit a provést na vaší straně.

eDispecink.cz - unikátní systém pro řízení provozu TaxiSlužby více.